Begin 110x35 print

1URĀ! Beidzot ir pienācis laiks beigt bezjēdzīgos gājienus pa veikaliem, cerībā sameklēt šortus fizkultūras nodarbībām skolā. Bet veikalu plauktos nav šādu šortu, tikai retos gadījumos. Parasti gadās vai nu šorti vieglatlētikai vai aizdomīgas izcelsmes apakšveļa.
Jautājums – ar ko doties uz treniņa nodarbībām? Ar ko mugurā sākt nodarboties ar izvēlēto sporta veidu?
Un, lūk, atbilde – „BEGIN" – tulkojumā no vārda „sākums".
„Let's sport begin!" – sāksim nodarboties ar sportu!
„BEGIN" radīts speciāli vingrošanas, deju, baleta nākamajām zvaigznēm – nākamajiem čempioniem.
Tie ir šorti ikdienas nodarbībām zālē vai svaigā gaisā.
Dizainers ilgi un cītīgi izstrādāja modeļus, lai šorti būtu ērti, eleganti un skaisti piegulētu ķermenim, nevis tikai piesegtu priekšpusi, pilnīgi aizmirstot par pārējo ķermeni, vai bezformīgi plandītos vai karātos.
Izveidoti daudzveidīgi modeļi – klasiski, vidēja garuma, gari un ļoti gari, kļošveida un seksīgi šorti. Tie ir dažādu izmēru šorti jebkuram vecumam – no bērna līdz pieaugušajam. Izveidoti divi „BEGIN" virzieni – „FUTURE STAR" – bērniem un „SHINING STAR" – pieaugušajiem.
„BEGIN" – tie ir ekskluzīva dizaina šorti mākslas un sporta vingrošanai, akrobātikai, dejām, baletam un jogas nodarbībām. Mākslinieciskais izpildījuma līmenis vienmēr augsts!
Mūsdienīgi, stilīgi modeļi, oriģināls dizains. Ir iespējama individuāla modeļa izstrāde un izpildījums pēc Jūsu vēlmēm. Mums ir liela pieredze darbā ar skolām un sporta federācijām.
LET SPORT BEGIN!
SĀKSIM SPORTOT!

Raida banner LV